Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

 

Biotechnologia przemysłowa, ekotechnologie dla zrównoważonego rozwoju, informatyka materiałowa i energetyka jądrowa – нові напрями навчання у Краківській Політехніці

 

"Нові напрями навчання у Краківській Політехніці» 

є відповіддю на потреби економіки 

та динамічного розвитку секторів ринку, з якими вони пов'язані"

з заяви представників університету

 

 З чим варто, без сумніву погодитись. Зупинемось детальніше на кожному з них.

 

       Напрям навчання Промислова біотехнологія (І рівень) буде запроваджено  на Відділі  Хімічної Інженерії та Технології. Це модернізована версія спеціальності «Біотехнологія», з ще більшим акцентом на практиці. Студенти між іншим, отримають навички з сучасної лабораторної техніки, промислової мікробіології, біотехнологічних процесів у промисловості, а також хімічної інженерії та технології в широкому розумінні. Випускники можуть працевлаштуватися в біотехнологічній та суміжних галузях, науково-дослідних лабораторіях або сучасних стартапах.

 

       Напрям навчання Екотехнології сталого розвитку (І рівень) буде запроваджено на Відділі  Екології та Енергетики. Даний факультет спрямований на студентів, які хочуть пов'язати свою професійну кар'єру з розробкою нових, екологічно чистих технологій (екотехнологій) та їх впровадженням у промисловість та муніципальне управління. Випускники цього напряму зможуть використовувати знання штучного інтелекту (ШІ) у своїй майбутній роботі.  За словами представників університету, попит на таких фахівців у Польщі та світі зростатиме.

 

        На Відділі Фізично -Матеріалознавчому  планується запустити Матеріалознавчу інформатику (І рівень). Ця галузь дослідження поєднуватимиме  знання про структуру матеріалів з передовими ІТ-інструментами для аналізу даних. Метою інформатики матеріалів є використання обчислювальних методів і підвищення їх ефективності в питаннях моделювання та проектування матеріалів, що використовуються, наприклад, в будівництві та електроніці.

      Атомна енергетика  (ІІ рівень/магістратура) – це новий напрям підготовки на Відділі  Екології та Енергетики. Рекрутація на який розпочнеться взимку, оскільки саме навчання відповідно розпочнеться з  другого  семестру. Окрім того планується співпраця з Інститутом ядерної фізики імені Генрика Неводніцанського Польської академії наук. Випускники ж даного напряму  зможуть працювати в галузях, пов'язаних з атомною енергетикою, а також над проектами, пов'язаними, наприклад, з відновлюваними джерелами енергії.

 

 Ну і на завершення, додамо, що виходячи з власно досвіду роботи, фахівці ТОВ ЮНЕКО ГРУП відмічають, що вступ на нові напрями навчання завжди є «трішки полегшеним», оскільки конкурс на такі напрями, ще не встигає набрати  обертів.

 

Більше інформації про нові напрями за посиланням.


 

Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:

 +38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70

   або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805