Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

        ТОВ ЮНЕКО ГРУП, як уповноважений центр з організації та проведення державних сертифікаційних іспитів з польської мови  як іноземної (Рішення Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі Nr 4/DWM/2021) інформує усіх бажаючих приступити до іспиту про:  

 

ПОРЯДОК ДІЙ ТА ПРАВИЛА ДЕРЖАВНОГО СЕРТИФІКАЦІЙНОГО ІСПИТУ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ   

1. 
Здійснити онлайн реєстрацію
 2.

 

Отримати підтвердження про реєстрацію

 • Лише після отримання підтвердження про реєстрацію, що буде надіслана на ваш емейл, який Ви вказували при заповнені фомуляру - здійснити оплату  вартості проведення іспиту.
 • Вартість іспиту складає 90 євро для дітей та молоді (14-17 років) та 150 євро для дорослих ( від 18 років).

 

 3.

 Оплатити за іспит

 • Оплата здійснюється у гривневому еквіваленті за курсом продажу євро у “Приватбанку” на день такого перерахунку.
 • У призначенні  платежу вказуєте: ДСІ/ рівень іспиту/Прізвище та імя учасника іспиту ( наприклад ДСІ/В2для молоді/Іванов Іван).
 • Особи, котрі не можуть з’явитись на іспит з причин незалежних від ТОВ ЮНЕКО ГРУП, повинні звернутися з письмовою заявою про повернення коштів оплачених за іспит. Повернення коштів здійснюється у розмірі 100%  за умови  надіслання оригіналу заяви за 40 днів до іспиту та у розмірі 50% - за умови надіслання оригіналу заяви за 30 днів до іспиту. Після надходження заяви менш як за 29 днів до іспиту – кошти не повертаються.
4.

За тиждень до дати проведення іспиту з польської мови на ваш емейл, який Ви вказували при заповнені фомуляру, буде надіслано деталізовану інформація про іспит

 5.


Приступити до Державного сертифікаційного іспиту з польської мови

 • Іспит проходить у два дні, у перший день здається письмова частина, у другий день - усна.
 • Початок письмової частини:  о 10:00. Початок усної частини о 10.00 (Якщо інше не буде зазначено у надісланій учаснику  деталізованій інформації)
 • До місця проведення іспиту слід з’явитись за 15 хвилин до початку його проведення. Особи, що запізняться на реєстрацію, до екзамену допущені не будуть.
 • Ідентифікація осіб учасників державного сертифікаційного іспиту з польської мови здійснюється на підставі дійсного посвідчення особи з фотографією. Особи, які не матимуть такого документу не допускаються до іспиту.
 • В аудиторію, в котрій складається іспит заборонено  вносити електронні пристрої (телефони, ноутбуки, планшети і т.д.), та використовувати їх під час іспиту. Такі  пристрої можна буде здати перед іспитом на зберігання. Повернення цих пристроїв можливе тільки після завершення усіх частин письмового іспиту.
 • У певних випадках учасник іспиту, може здати обидві частини у перший день. Щоб скористатись такою можливістю, після підтвердження реєстрації  надішліть відповідне прохання у сканованому вигляді та оформлене належним чином на наш емейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .   Відповідь на Ваше прохання щодо можливості здачі іспиту у один день Вам буде надіслано за тиждень до дати проведення іспиту, разом з деталізованою інформацією про іспит.
6.

 В порядку та строки визначені законами Республіки Польща, після перевірки та аудиту робіт учасників іспиту  Польським Міністерством Науки і Вищої Освіти, ТОВ ЮНЕКО ГРУП, електронною поштою повідомляє учасників іспиту про  його результати (лист надсилається  на емейл, вказаний  при заповнені фомуляру)

 7.

 Оплатити за сертифікат

 • Учасники, що успішно склали іспит здійснюють оплату за сертифікат у розмірі 20 євро
 • Оплата здійснюється у гривневому еквіваленті за курсом продажу євро у “Приватбанку” на день такого перерахунку.
 • У призначенні  платежу вказуєте: Сетрифікат/ рівень /Прізвище та імя учасника іспиту ( наприклад Сертифікат/В2/Іванов Іван).
8.
 Отримати  сертифікат
 • Сертифікат друкується та видається державним органом Польщі. Разом з сертифікатом видається додаток з результатами іспиту.
 • Отримання сертифікату учасниками іспиту,як правило відбувається за два місяці після дати здачі іспиту
 • Спосіб отримання сертифікату  у офісі ТОВ ЮНЕКО ГРУП або ж Новою Поштою (зазначається при заповнені онлайн формуляру)

 

  Якщо Ви плануєте здавати державний сертифікаційний іспит, для Вас корисною стане наступна інформація: 


       Якщо  у Вас недостатній рівень володіння польською мовою, Ви можете його удосконалити (або ж вивчити з "0"), скориставшись пропозицією  ТОВ ЮНЕКО ГРУП:

 


 

Приклад сертифікату Państwowej Komisji

 

 

 

 

 

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43000
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805