Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

Якщо ви уже навчаєтесь у технічних вишах Польщі, або лишень плануєте цього річ вступити до них, - скористайтесь  стипендіальною  програмою  “New Technologies for Women – Ukraine”  для українських студенток та абітурієнток.

 

Для цього слід до 30 червня  подати заявку на сайті проекту

Стипендіальна програма передбачає  виплату  у розмірі 12000 злотих  на 2024/2025 навчальний рік, а також вона може покривати, як життєві потреби, так і особистісний розвиток

Кількість претендентів є обмеженою, та по відношенню до українок складає 50 місць

Важливо,  що програмою  охоплені визначені напрями навчання, як польською, так і англійською мовами. Перелік вишів є вичерпним.

Зокрема, до них належать  Політехніка Краківська, Політехніка Свєнтокшиська,  Політехніка Лодзька, Політехніка Люблінська, Західно – Поморський Університет у Щецині, Варшавська Політехніка, Вроцлавська Політехніка,  Політехніка Гданська, Лодзінський Університет, Варшавський Університет та ін. виші Польщі .  З детальним переліком вишів, що беруть участь у програмі та напрямах навчання можна ознайомитись за посиланням

Зверніть увагу!  Якщо ви уже навчаєтесь, то разом з заявою , також слід  додати довідку про те, що ви є студенткою ВНЗ з визначеного списку та навчаєтесь за відповідним напрямом.   Якщо ж  ви абітурієнтка, то довідку про прийняття на навчання слід буде надіслати до 10 вересня 2024 року (включно) електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Більш детальніше на сайті програми 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805