Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

А ви знали, що польська мова входить до 10 – ти найскладніших мов для вивчення!

Як і наша рідна мова, вона налічує 7 відмінків, а в граматиці має більше винятків, ніж правил. Польській мові характерна  велика кількість свистячих і шиплячих звуків, при чому останні різнитимуться  за твердістю та м’якістю. Один звук може мати різні вираження у письмі. В залежності від поряд стоячої літери – ми бачимо зміну звуків при їх прочитанні.  Ну а самі літери, -  деякі з них  теж є унікальні , адже використовуються лише у польській мові (не дивлячись на застосування  латинського  алфавіту)

Про те чи важка польська мова для вивчення – роздумувати не будемо…Оскільки, тут все індивідуально, і здебільшого успішність учнів залежить від їх мотивації. Але з приводу того скільки ж часу необхідно щоб вивчити мову – трішки дозволимо  собі  помислити.

Розпочати  читати польською мовою уже можна на другому  заняті. Однак розпочати, не означає  навчитись.  Іноді, батьки які звертаються до нашого освітнього центру кажуть,  а що там тієї польської, за пару місяців вивчимо… У такій ситуації ми наводимо приклад англійської мови, яку діти вивчають  11 років , тричі на тиждень, і в результаті мають рівень володіння В1, ну якщо були репетитори – то В2.  

Тому,  кожному, хто прагне вивчити польську мову, варто знати , що попри легке  розуміння цієї мови, граматика у ній,  хоч і подібна до української, але не є легкою і відповідно потребує часу для засвоєння.  

За словами нашої колеги, викладача польської мови та екзаменатора державних іспитів з польської мови, як іноземної уповноваженого центру ТОВ ЮНЕКО ГРУП, п. Інги – оптимальний термін для вивчення польської мови від 0 до В2 складає  2 роки. Оскільки у цьому випадку рівномірно розподіляється  навчальне навантаження та результат досягається без докладання значних зусиль. 

Водночас, слід зауважити, що  іноді,  з тих чи інших обставин, батьки обирають вивчення польської мови для своєї дитини за «експрес курсом, тобто за рік», -  у такій ситуації  слід усвідомлювати, що для такого учня навантаження буде досить суттєвим (як  у вигляді навчальних  годин, так і  систематичної домашньої  роботи).

Та, не має ніц неможливого, адже основне це наполегливість!


 

Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:

 +38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70

   або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805