Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

Детальніше про навчання на  напрямі Косметологія у польських вишах

 

          Станом на 2022 рік, навчання у польських вишах на факультеті  косметології - це навчання в галузі медичних наук і наук про здоров'я за освітньо кваліфікаційним рівнем бакалаврат  (зазвичай  3 роки ) та магістратура ( 2 роки).    Даний напрям пропонують 67 вишів Польщі, з яких  31 державний та 36 приватних.  Тим не менше,  до рейтингу Перспективи (безпосередньо даного факультету) увійшли лише 13 вишів, як такі, що підпорядковані Міністру здоров’я Польщі, такі і ті, що  підпорядковані Міністру Освіти Польщі.  

         Так перші шість місць посідають медичні університети : Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Uniwersytet Medyczny w Lublinie, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.   Далі йдуть виші підпорядковані Міністру Освіти: Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Uniwersytet Opolski,  Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Akademia Kaliska im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego. Що стосується наявності у рейтингу приватних вишів – то це лише Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.

          Як правило, для вступу на напрям косметологія вимагаються результати ЗНО/Мультипредметного тесту,  або ж ДПА, або ж можуть брати до уваги річні оцінки додатку до свідоцтва.  Зокрема з таких предметів  біологія , хімія, математика, фізика або фізика і астрономія. 

     Оскільки на вступну компанію 2022 року усі вище зазначені медичні виші вимагали ЗНО та врховуючи, що на разі не відомо коли будуть результати мультипредметного тесту 2023 року,зупинемось більш детальніше на трьох державних вишах  підпорядкованих Міністру Освіти Польщі, що входять до рейтингу топ 10. Чому? Тому, що абітурієнту для зарахування може бути достатньо лише річних оцінок з профільних предметів.

 

Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie  

  • напрям косметологія з практичним профілем  пропонується на відділі Наук про Здоров’я;
  • з предметами курсу можна ознайомитись у розділі Перебіг навчання  або переглянувши  Програму навчання ;
  • вартість навчання для іноземців складає 6600 злотих у рік;
  • однією з переваг є наявність власних гуртожитків;

 детальніша інформація у розділірекрутації іноземців.

 

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

детальніша інформація у розділі рекрутації іноземців.

 

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

детальніша інформація у розділі рекрутації іноземців.

 

Додатково, звертаємо вашу увагу, що:

-        за класифікатором професій (зміни від 2022 року) – косметолог уже не лікар, а медичний працівник - спеціаліст охорони здоров’я  ( 2299 Specjaliści ochrony zdrowia gdzie indziej / niesklasyfikowani,  229903 Kosmetolog);

-        до сейму внесено новий проект закону про кваліфікацію косметолога 9-020-797-2022.pdf (sejm.gov.pl)

         Тому і логічним є не зупиняти свій вибір лише на державних вишах, а наприклад для бакалаврату розглянути варіанти навчання у приватних  вишах (наприклад Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie , Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie,   Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie, Warszawska Uczelnia Medyczna im. Tadeusza Koźluka w Warszawie …) .


 

Отримати консультацію з питань навчання у Польщі можна за телефонами:

 +38 (066) 88 55 659, +38 (096) 122 90 70

  або ж завітати до офісу ТОВ ЮНЕКО ГРУП: вул. Винниченка 65, оф.22, м. Луцьк

 

 

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805