Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

Ми це зробили! В Україні 25.06.2022 року відбувсь державний іспит з польської мови

 

       Сьогодні, у воєнний час, ми неймовірно горді, що ТОВ ЮНЕКО ГРУП став єдиним уповноваженим  центром Польського Міністерства Освіти та Науки, який 25 червня 2022 року провів  в Україні державний іспит з польської мови як іноземної  на рівнях В1 та В2 для дітей та молоді, а також В1 для дорослих на території України.

        Цього не можливо було б зробити без сприяння  Народової Агенції Академічного Обміну (NAWA)  та підтримання такої  ініціативи Головним Екзаменатором,Пані Марьєю  Ляшкевич.

        Завдячуючи довготривалій  підготовці,  злагодженим діям  польської сторони -  можливість скласти державний іспит з польської мови  у уповноваженому центрі ТОВ ЮНЕКО ГРУП отримали  учасники з усіх куточків нашої країни, а це  Подольськ, Суми, Жовті  Води, Запоріжжя, Київ,Вишгород, Борислав, Львів,Коломия, Луцьк,Володимир, Торчин, Дубно, Кременець, Рівне, Острог  та Хмельницький.

       Наш колектив висловлює подяку і глибоку вдячність  пані Марії Ляшкевич ( Головному Екзаменатору) та усьому складу екзаменаційної комісії за успішне проведення державного іспиту з польської мови, як іноземної . 

          Завдячуючи нашій спільній роботі  частину отриманого доходу  ТОВ  ТОВ ЮНЕКО ГРУП  спрямувало на підтримку збройних сил України. 

        Ми віримо, що наступний іспит проведемо у мирній Україні! Тому працюємо далі та висловлюємо впевненість  у  збереженні дружніх відносин та подальшій  співпраці!

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805