Запрошуємо на курси польської мови дітей, майбутніх абітурієнтів та дорослих!
Ukrainian English German Polish Russian

ТОВ ЮНЕКО ГРУП звертає увагу, що  зміст даної статті, на сьогодні не зовсім актуальний!

        Якщо Вас цікавить відповідь на запитання: Чи реально українському абітурієнту безкоштовно навчатись у польському ВНЗ? -  скористайтесь  інформацією: 

розділу сайту  ВСТУП НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ  У ПОЛЬЩІ

 


 

 

Чи реально українському абітурієнту безкоштовно навчатись у польському ВНЗ?

Станом на  2014/2015 навчальний рік, у польських вишах нараховується  понад 20 тисяч українських студентів на платній формі здобуття освіти.

          Однак, чи слід  абітурієнту відразу обирати  платну форму? Чи, можливо, варто випробувати свої сили та вступити на безкоштовне навчання! Саме тому, ТОВ ЮНЕКО ГРУП, у рамках реалізації партнерського проекту «Студент 2015- Польща»  спрямованого на підвищення поінформованості абітурієнтів та їх  родин,  має на меті закцентувати Вашу увагу на наступному:

 

  •  безкоштовно навчатись у польському університеті можуть не лише власники karty polaka/ karty na pobyt stały, але й усі українські абітурієнти; 

  •  така можливість передбачається у рамках стипендіальних програм, що фінансується  самими ВНЗ, Урядами країн та Фондами.

 

        Так, уже у червні 2015 року стартує перший етап вступної компанії у Сілезькому Університеті м. Катовіци, що пропонує понад 200 безкоштовних місць на бакалавраті та магістратурі з польською мовою викладання. Зарахування до ВНЗ відбуватиметься на конкурсній основі, з  оцінюванням рівня знання мови та балів освітніх документів (додатку до атестату/диплому).

 

       Окрім Сілезького Університету, безкоштовні місця на 2015/2016 навчальні роки за конкурсною основою також пропонують:

 

-   ВНЗ м. Вроцлава, що об’єднані програмою Teraz Wroclaw, зокрема: Вроцлавська Політехніка, Природничий Університет, Економічний Університет, Вища Банківська школа;

 

-   Варшавський  Політехнічний Університет у кількості 1% від загальної кількості місць;

 

-   Політехнічний Університет м. Лодзь у кількості 26 місць;

 

-   Економічний Університет в Катовіцах.

 

               

 

        Пам’ятайте, що вступ до ВНЗ за даними стипендіальними програмами забезпечує безкоштовне навчання протягом усього періоду, однак ними не покриваються витрати на проживання, а також студент не матиме права на отримання стипендій та інших видів матеріальної допомоги.

 

        

ТОВ ЮНЕКО ГРУП
вул.Винниченка 65, офіс 22,
м. Луцьк, Україна 43006
+38 0997956771
+38 0961229070
+38 0934348805